P.Dobšinského 36/1094, Rimavská Sobota, 97901
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zabezpečíme autobusovú dopravu

 
Zebezpečíme pre vás autobusovú dopravu na eventy, firemné akcie, školenia, športové hry, teambuilding, večierky, školské výlety, lyžiarske výcviky, školy v prírode, náboženské výlety, ale aj návštevy divadiel, oslavy, husaciny, vinné cesty a iné spoločenské podujatia.

Ponúkame transfer z letiska a na letisko. Odvezieme vás z akéhokoľvek a na akékoľvek dostupné miesto. Robíme jednodňové a viacdňové zájazdy rôzneho druhu v rámci Slovenska a celej Európy. Ponúkame služby zamestnaneckej, zmluvnej dopravy, kyvadlovej dopravy a iných služieb podľa vašich požiadaviek.
 
 
 

Vypracujeme cenovú kalkuláciu

 
Na základe vašej požiadavky vám zdarma vypracujeme cenovú kalkuláciu. Rovnako vám vieme vypracovať komplexný harmonogram prepravy, vrátane časov, kapacít, miest, označenia a podobne.

Samozrejmosťou sú tipy a odporúčania na výlety na Slovenku a v celej Európe.
 
 
 

Ponúkame extra VIP

 
Servis, ktorý ponúkame v službe VIP v sebe zahŕňa maximálne komfortnú prepravu klientov. Pri službe VIP servis sú absolútnou prioritou klientove nároky a požiadavky. Pri realizácii pristupujeme ku každém klientovi individuálne, veľmi osobne a s citlivým prístupom.

Preprava osôb sa realizuje v plne klimatizovaných vozidlách a s extra službami navyše podľa špecifických požiadaviek klienta.
 
 
 
 
 

Ponúkame vám komplexný vozový park

 
 
Neoplan Tourliner
 
 
 

Neoplan Tourliner

 
Luxusný autobus 49+1+1 miest /AC,DVD,WC/

 
 
 
 
 
Irisbus AXER - Mbus
 
 
 

Irisbus AXER

 
Turistický autobus 44+1+1 /AC/

 
 
 
 
 
Iveco Daily
 
 
 

Iveco Daily

 
Luxusný minibus 18+1+1/AC,DVD/

 
 
 
 
 
Mercedes Vito
 
 
 

Mercedes Vito Tourer

 
Luxusný minibus 8+1 miest /AC/