P.Dobšinského 36/1094, Rimavská Sobota, 97901
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dopravná agentúra

 
Zabezpečujeme kompletný servis v oblasti prepravy osôb. V rámci autobusovej dopravy vieme pre vás zabezpečiť dopravu pre 45 až 55 osôb. Naše autobusy majú komfortné polohovateľné sedadlá pre maximálne pohodlie pasažierov. Autobusovú prepravu zrealizujeme na základe vašich požiadaviek. Či už potrebujte zabezpečiť prepravu detí alebo dospelých, naše služby sú vám k dispozícií.

Našou špecialitou je ponuka jednodňových výletov za prírodnými a kultúrnymi pamiatkami na Slovensku ale aj v zahraničí. Skrátka vás odvezieme na požiadanie v rámci Slovenska a celej Európy tam, kam si budete želať, pohodlne a hlavne bezpečne.
 
 
 

Vypracujeme cenovú kalkuláciu

 
Na základe vašej požiadavky vám zdarma vypracujeme cenovú kalkuláciu. Rovnako vám vieme vypracovať komplexný harmonogram prepravy, vrátane časov, kapacít, miest, označenia a podobne.

Samozrejmosťou sú tipy a odporúčania na výlety na Slovenku a v celej Európe.
 
 
 

Ponúkame extra VIP

 
Servis, ktorý ponúkame v službe VIP v sebe zahŕňa maximálne komfortnú prepravu klientov. Pri službe VIP servis sú absolútnou prioritou klientove nároky a požiadavky. Pri realizácii pristupujeme ku každém klientovi individuálne, veľmi osobne a s citlivým prístupom.

Preprava osôb sa realizuje v plne klimatizovaných vozidlách a s extra službami navyše podľa špecifických požiadaviek klienta.
 
 
 
 
 

Ponúkame vám komplexný vozový park

 
 
Neoplan Tourliner
 
 
 

Neoplan Tourliner

 
Luxusný autobus 49+1+1 miest /AC,DVD,WC/

 
 
 
 
 
Irisbus AXER - Mbus
 
 
 

Irisbus AXER

 
Turistický autobus 44+1+1 /AC/

 
 
 
 
 
Iveco Daily
 
 
 

Iveco Daily

 
Luxusný minibus 18+1+1/AC,DVD/

 
 
 
 
 
Mercedes Vito
 
 
 

Mercedes Vito Tourer

 
Luxusný minibus 8+1 miest /AC/