P.Dobšinského 36/1094, Rimavská Sobota, 97901
 
 
 
 
 
 
 
 

Zabezpečíme autobusovú dopravu

Zebezpečíme pre vás autobusovú dopravu na eventy, firemné akcie, školenia, športové hry, teambuilding, večierky, školské výlety, lyžiarske výcviky, školy v prírode, náboženské výlety, ale aj návštevy divadiel, oslavy, husaciny, vinné cesty a iné spoločenské podujatia.

Ponúkame transfer z letiska a na letisko. Odvezieme vás z akéhokoľvek a na akékoľvek dostupné miesto. Robíme jednodňové a viacdňové zájazdy rôzneho druhu v rámci Slovenska a celej Európy. Ponúkame služby zamestnaneckej, zmluvnej dopravy, kyvadlovej dopravy a iných služieb podľa vašich požiadaviek.
 

Vypracujeme cenovú kalkuláciu

Na základe vašej požiadavky vám zdarma vypracujeme cenovú kalkuláciu. Rovnako vám vieme vypracovať komplexný harmonogram prepravy, vrátane časov, kapacít, miest, označenia a podobne.

Samozrejmosťou sú tipy a odporúčania na výlety na Slovenku a v celej Európe.
 

Ponúkame extra VIP

Servis, ktorý ponúkame v službe VIP v sebe zahŕňa maximálne komfortnú prepravu klientov. Pri službe VIP servis sú absolútnou prioritou klientove nároky a požiadavky. Pri realizácii pristupujeme ku každém klientovi individuálne, veľmi osobne a s citlivým prístupom.

Preprava osôb sa realizuje v plne klimatizovaných vozidlách a s extra službami navyše podľa špecifických požiadaviek klienta.
 
 

Ponúkame vám komplexný vozový park

 
Neoplan Tourliner
 

Neoplan Tourliner

Luxusný autobus 49+1+1 miest /AC,DVD,WC/

 
 
Irisbus AXER - Mbus
 

Irisbus AXER

Turistický autobus 44+1+1 /AC/

 
 
Iveco Daily
 

Iveco Daily

Luxusný minibus 18+1+1/AC,DVD/

 
 
Mercedes Vito
 

Mercedes Vito Tourer

Luxusný minibus 8+1 miest /AC/